EKO šola – priznanje za najlepšo visoko gredo

V ponedeljek, 23. 9. 2019, smo se predstavniki EKO šole udeležili konference koordinatorjev programa Ekošola v Laškem. Glavni namen konference je bil predstavitev projektov, s katerimi želimo učencem privzgojiti čut za naravo, sonaravni razvoj in ohranjanje čistega okolja. Na konferenci smo prevzeli tudi priznanje in nagrado za sodelavko Veroniko Švigelj in njene učence, ki so v šolskem letu 2018/19 obiskovali izbirna predmeta Rastline in človek ter Kmetijska dela, saj so prejeli priznanje za najlepšo visoko gredo v kategoriji osnovnih šol pri projektu Šolska VRTilnica za šolsko leto 2018/19. Prav tako se je njihov recept uvrstil v knjižico Reciklirana kuhinja.

ISKRENE ČESTITKE!

Učiteljem in učencem želim še veliko EKO volje pri nadaljnjem delu!

Uroš Cajnko,

koordinator Ekošole